Organizacja szkoleń dla Firm

organizacja szkoleń dla firmOrganizację szkoleń wyjazdowych rozpoczynamy od wyboru odpowiedniego, spełniającego wymogi szkoleniowe miejsca. Szkolenia organizujemy w godnych polecenia hotelach, ośrodkach szkoleniowych i centrach biznesowych, posiadających sale szkoleniowe ze sprzętem audiowizualnym oraz konferencyjnym jak rzutniki multimedialne, ekrany do projekcji czy flipcharty.

Współpracujemy z obiektami w całej Polsce posiadającymi sale na spotkania biznesowe, spotkania szkoleniowe i warsztaty, w których w zależności od zapotrzebowania możemy pomieścić grupę od 5 do 60 uczestników szkolenia w ustawieniu teatralnym, szkolnym lub w tzw. „ podkowę”.

Organizujemy szkolenia dla pracowników, kadr kierowniczych w okolicach Łodzi oraz w okolicach malowniczych regionów Zalewu Sulejowskiego. Są to zaciszne, kameralne miejsca sprzyjające organizowaniu szkoleń i warsztatów szkoleniowych.

Organizacja Szkoleń dla Firm

Zapewniamy trenerów posiadających kwalifikacje do prowadzenia szkoleń z zakresu komunikacji interpersonalnej, negocjacji, mediacji i rozwoju osobistego.

Dla uczestników przygotowujemy materiały szkoleniowe, które otrzymują podczas zajęć. W materiałach znajdują się: harmonogramem szkolenia, a także informacje dotyczące organizowanego szkolenia.

Uczestnicy mogą skorzystać z ustawionego przed salą szkoleniową bufetu tzw. „ przerwy kawowej” oraz serwowanego w punkcie gastronomicznym lunchu.

Podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa